Do Czytelników NG

 slów kilka...

 

Przy produkcji tego numeru duży udział miały dwie osoby, które zgłosiły chęć pomocy. P. Witold Strasz i osoba druga pragnąca pozostać anonimową. W tym miejscu pragnę im serdecznie podziękować za duży  wkład pracy i odciążenie mnie .

 O Muzeum Kościuszki i uroczystościach w Solurze piszemy osobno. Tu pragnę gorąco poprzeć Apel Kościuszkowski. Każdy nowy członek Towarzystwa, to wzmocnienie dla Muzeum,  to większa szansa na jego przetrwanie.

 Polskie Linie Lotnicze „LOT”  przeszły na system Swiss-Air. 29 października przeprowadzając wywiad z dyr. Bogusławem Rodzoniem na Kloten znalazłem się w centrum tajfunu. Jestem pełen uznania dla pracowników LOT-u za ich olbrzymie zaangażowanie w jakże trudnym procesie całkowitych zmian w obszarze IT. Z wywiadem tym zapoznacie się – drodzy Czytelnicy – w numerze następnym.

 Zaglądajcie na nasze strony internetowe www.nasza-gazetka.com W dziale NG-Info znajdziecie informacje z ostatniej chwili oraz materiały, które ze względu na swoją obszerność nie możemy publikować w wydaniu drukowanym.

 Wrocławski Teatr Pantomimiczny Henryka Tomaszewskiego ponownie zawitał do Szwajcarii. Tym razem z przedstawieniem „Aus dem Leben einer Puppe” według Ferdynanda Brucknera. 1 grudnia wystąpili w Kurtheater Baden wzbudzając olbrzymi aplauz publiczności w większości szwajcarskiej.  4 stycznia o godz. 20.00 wystąpią w Winterthur w Theather am Stadtgarten (Theaterstr. 4 Tel. 052/267 50 45 ), a 5 stycznia o 20.00 w Aarau – Saalbau Aarau (Schlossplatz Tel. 062 / 837 83 00).  Sądzę, że prawdziwych znawców wielkiej Sztuki zachęcać nie ma potrzeby.

 Wchodzimy w nowe tysiąclecie – oby łaskawsze dla ludzkości.  Przyjmijcie – Drodzy Czytelnicy - szczere życzenia  zdrowia i wszelkiej pomyślności, spo-koju ducha i spełnienia nawet najskrytszych pragnień i marzeń

                                                                                       Wasz Redaktor