Do Czytelników NG slów kilka...

 

Adam Małysz - Pierwszy polski mistrz i wicemistrz świata w skokach narciarskich. Pierwszy Polak, który wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni, a następnie 8 tegorocznych konkursów Pucharu Świata, w którym przewodzi - z tego 6 pod rząd. Styl w jakim to robi zmusza do oklasków i podziwu. Skacze bez asekuranctwa deklasując wręcz rywali i zdobywając nierzadko w punktacji za skok notę - marzenie czyli 20 pkt.

 

Zgodnie z zapowiedzią w poprzednim nu-merze, to wydanie otrzymuje ponad tysiąc osób mniej. Są to osoby, które w ciągu os-tatnich trzech lat nie zapłaciły za abonament nawet 1 CHF. W 60 przypadkach skreślone z listy adresatów przez komputer osoby, po zapłaceniu abonamentu za 2001 zostały na listę ponownie wpisane.  Ponieważ miałem tez przypadki, telefonów od osób  na emeryturze, z nienajlepszą sytuacją finansową - powtarzam raz jeszcze - osoby, których nie stać na opłatę abonamentu, a chcą NG otrzymywać - będą Naszą Gazetkę otrzymywać, proszę tylko poinformować o tym redakcję.

 

W kinie Studio-4 w Zurychu przez cały styczeń odbywał się przegląd filmów Andrzeja Wajdy w oryginalnej wersji językowej i napisami w języku niemieckim. To była doskonała okazja do ponownego odbioru znanych obrazów z innej perspektywy czasowo- przestrzennej.

 

Wspomniany w poprzednim numerze wy-wiad z Dyrektorem LOT-u w Zurychu p. Boguslawem Rodzoniem, po wspólnym uzgodnieniu, wstrzymaliśmy ze względu na sytuację ekonomiczną Sabeny - partnera LOT-u i Swiss-Air w aliansie Qualiflyer.  W związku jednak z nową sytuacją - likwidacją Biura Rezerwacji i Sprzedaży na Szweizergasse 10, Dyrekcja LOT-u czeka na Wasze uwagi i wszelkie spostrzeżenia

 

Ponieważ tegoroczne święta Wielkiej Nocy wypadają w połowie kwietnia, a cykl wydawniczy NG jest dwumiesięczny i następne wydanie będzie dopiero w maju, stąd już teraz przyjmijcie drodzy  Czytelnicy od Redakcji życzenia Wesołego Alleluja oraz Smacznego święconego !

 

 

Wasz Redaktor