Polka Misja Katolicka w Zurychu zaprasza...

 

Sądzę, że już do wszystkich Państwa dotarła wiadomość o powstaniu Centrum Spotkań i Modlitwy (CSiM) przy PMK w Zurychu. Jak Państwo też zapewne wiecie celem CSiM jest zintegrowanie i pomoc dla poloni w Szwajcarii. Program działalności związany jest z dużym nakładem finansowym. Zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, że aby CSiM mogło w pełni wypełniać swoje zadania potrzebny jest obiekt, w którym będziemy mogli realizować cele określone w programie działalności. Pomimo szeregu problemów, z którymi się borykamy chcemy już teraz rozpocząć nawiązanie bliższych kontaktów kulturalnych z naszym rodzimym krajem. W tym celu postanowiliśmy zorganizować szereg spotkań i koncertów z polskimi artystami „starego i nowego pokolenia”. Na pierwsze nasze wspólne spotkanie zaprosiliśmy pana

 

Andrzeja Rosiewicza,

 

którego wszyscy znamy i mam nadzieję, że nie zapomnieliśmy.

Pan Rosiewicz przyjął nasze zaproszenie z dużym entuzjazmem i obiecał stanąć „na wysokości zadania”. Na wiadomość, że cały dochód z jego koncertu jest przekazany na CSiM spontanicznie zrezygnował z hotelu i postanowił zadowolić się prywatną kwaterą.

Już sam tytuł jego nowego programu

 

„Uśmiechnij się, jutro będzie Lepper”

 

daje nam przedsmak wspaniałej zabawy.

 

Mamy nadzieję, że to pierwsze nasze wspólne spotkanie pozwoli Państwu wrócić myślami do tych minionych lat a nam przyśpieszy zrealizowanie naszego celu.

Serdecznie Państwa zapraszamy na ten koncert, który odbędzie się dnia

19.10.02 o godz. 19.00

w Zurychu, w sali Kościoła St. Konrad, Fellenbergstr. 231

 

Bilety w cenie sfr. 32.- można nabyć po Mszach św. w ośrodkach niemieckojęzycznej Szwajcarii oraz pocztą po wpłaceniu powyższej kwoty na konto pocztowe:

Kath. Polenmission, Zentrum - 8003 Zürich - Konto: 87-673927-5

 

                                                                                                                         /M.D./