M a s k o w y

Bal Sylwestrowy

2002/2003

 

 

 

W noc sylwestrową 2002/2003 odbył się w Winterthurze kolejny Bal Sylwestrowy zorganizowany przez Towarzystwo Polskie Winterthur. Organizatorkami Balu były Krystyna Siewczyk i Marzena Mozołowska, wsparte przez liczne grono przyjaciół. Bal odbył się w dużej i pomysłowo udekorowanej sali. Aperó na powitanie przyczyniło się do szybkiego podniesienia nastroju. Czterodaniowa kolacja, której absolutnym hitem kulinarnym  była pieczeń z indyka w sosie śliwkowym podana z pieczonymi ziemniakami i borówkami, zaspokoiła nawet najwybredniejszych smakoszy.

Tradycyjnie o północy uroczystym toastem powitano Nowy Rok 2003 i wzajemnie życzono sobie wszystkiego co najlepsze. Dodatkowymi atrakcjami Balu były, między innymi, tańce kotylionowe i konkurs na najlepszą parę taneczną. Wiek najmłodszej uczestniczki Balu wynosił cztery lata, a wiek najstarszych uczestników zachowamy w tajemnicy. Panie z dumą prezentowały wyszukane  kreacje, a panów cechowała duża doza entuzjazmu i niespotykana  aktywność taneczna.

 

Wszystko to spowodowało, że ten Bal na długo utkwił w pamięci uczestników. Następna atrakcyjna noc sylwestrowa w Winterthurze już za niecały rok!

 

 

Zdjęcia i tekst: Jurek Madoń