Do Czytelników NG słów kilka...

 

Zbliża się koniec roku, więc trochę o sprawach organizacyjnych. Wszystkich tych, którzy zmienili adres zamieszkania bądź wpłacają po raz pierwszy, proszę o krótki mail do Redakcji z informacją o nowym adresie. Przyśpieszy to okres dostarczania nowego wydania NG. Brak natychmiastowej reakcji po opłaceniu nowego abonamentu wynika nie ze złej woli, a jedynie z faktu, że nie mamy zatrudnionych osób zajmujących się nowymi abonentami. Dla przypomnienia – w ogóle nie mamy zatrudnionych osób, bo robimy to poza działalnością zawodową.

 

To, że Nasza Gazetka istnieje już ponad 33 lata zawdzięczamy Wam – drodzy Czytelnicy, Waszym wpłatom na abonament. Dla jednych kwota 35 Fr rocznie jest zbyt duża, dla innych w sam raz, jeszcze inni wpłacają więcej, co powoduje, że NG możemy wysyłać i tym, którym budżet nie pozwala na prenumerowanie NG, a chcą ją otrzymywać. Niestety, w bogatej Szwajcarii mamy i takie przypadki !

 

Dziękuję również osobom i firmom reklamującym się u nas. Częstokroć robią to nie tyle dla reklamy, bowiem są na tyle znane, że mogłyby zaprzestać publikowania, ile dla wsparcia w ten sposób wydawania NG. Preferowanie tych osób i firm powinno być reakcją najbardziej naturalną, co Wam i sobie życzy  -

 

                                                                                 Wasz Redaktor